ID: 492787

APARTMÁNY OROPESA DEL MAR

Termín: 05.10. (So) - 12.10. (So) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Bez stravy

Cena: 1 796 Kč

  • Exotika
Popis
OROPESA DEL MAR - letovisko, které se nachází na pobřeží Costa del Azahar (250 km jižně od Barcelony a 90 km severně od Valencie) nabízí od června do září příjemné subtropické klima, široké pláže s jemným pískem a pozvolný vstup do moře. Podél pobřeží vede naučná stezka, jediná ve Španělsku (6 km) a nabízí jedinečné procházky s krásnými výhledy na moře. Městečko nabízí historické centrum s úzkými uličkami a malebnými zákoutími, během sezóny mnoho kulturních akcí, velmi hezká je návštěva Oropeského hradu či Královské věže u majáku.
Oropeské pobřeží nabízí 7 pláží (4 písčité, 1 kamenitou a 2 písčité zátoky), čtyři z nich s tzv. Modrou vlajkou – La Concha, Morro de Gos, Les Amplàries a Les Platgetes de Bellver.

Vzhledem k delší dojezdové vzdálenosti doporučujeme dvoutýdenní pobyt a velmi včasnou rezervaci apartmánu.
Poloha
Apartmánové domy se nachází po celém letovisku, do 600 m od pláže La Concha nebo Morro de Gos.

Apartmány u pláže La Concha: PLAYA PARADA, PALMAVERA, GRIMACA, BONAIRE, NIZA, GAVILANES, OROMAR, TILOS DEL SOL, SEŇORÍO, MAR DE OROPESA, EDIFICIO 2000.
Apartmány u pláže Morro de Gos: SOLYMAR, TENERIFE, PLAYAMAR, CASTELMAR, MISTRAL, BERNAT.
Vybavení
Recepce pro všechny apartmány je v hotelu Ancla. Parkoviště v okolí (pokud nemá rezidence vlastní; 6 EUR/den, počet míst omezen). Pes povolen (depozit 50 EUR).
Některé apartmány mají bazén (u bazénů nejsou lehátka) - za příplatek, v období 22.06.-14.09.
Některé apartmány jsou klimatizované - za příplatek, v období 22.06.-14.09. (klimatizace se platí buď v ČR v Kč nebo až na místě v EUR, dle podmínek ubytovatele).
Pokud zákazník nepožaduje konkrétní rezidenci a výběr nechává na CK, příplatek za bazén ani klimatizaci neplatí.

Rezidence s bazénem: BONAIRE, GAVILANES, OROMAR, SOLYMAR, TENERIFE, PLAYAMAR, NIZA, TILOS DEL SOL, MAR DE OROPESA, CASTELMAR.
Rezidence s klimatizací: TENERIFE, GRIMACA, GAVILANES, NIZA, BONAIRE, PLAYA PARADA, MAR DE OROPESA.
Ubytování
Všechny byty mají obytnou část se dvěma lůžky (rozkládací pohovka) a kuchyňským koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba), příslušný počet ložnic, koupelnu a WC, TV, balkón. Ložní prádlo v ceně, ručníky (3,50 EUR/os./týden). Ve všech bytech možnost až dvou přistýlek (+2).
APT 2+2: jedna dvojlůžková ložnice.
APT 3+2: jedna dvojlůžková ložnice a jedna jednolůžková ložnice. Pobyt se stravou - min. 3+1.
APT 4+2: dvě dvojlůžkové ložnice. Pobyt se stravou - min. 3+1.
APT 6+2: tři dvojlůžkové ložnice. Pobyt se stravou - min. 4+2.
Stravování
VLASTNÍ nebo POLOPENZE (snídaně + večeře) formou bufetu v hotelu Ancla (100-1.500 m).
V případě vlastního stravování možnost připlacení stravy v hotelu Ancla: pouze snídaně nebo obědy či večeře.
Nápoj v ceně oběda i večeře (2-3 dcl balená voda, víno, pivo, cola).

První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.
Pláž
Široká písčitá pláž s jemným pískem. Pronájem lehátek a slunečníků na místě.
Doprava
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA - COSTA DEL AZAHAR
Luxusní dálkové autobusy jezdí do Španělska v období 31.05. - 29.09. v 7/14-denních cyklech. (počet pobytových dní bez dopravy).
Výstupní místa ve Španělsku: Oropesa del Mar
Cena autobusové dopravy: 3.590 Kč. Cena je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou.
Jednosměrná jízdenka: sleva 40% z ceny obousměrné jízdenky. U pobytů delších než 2 týdny bude účtována 2x jednosměrná jízdenka.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
Základní trasa ZDARMA: Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Rozvadov.
Svozová místa - min. počet 6 osob v odjezdovém místě:
Za příplatek 200 Kč: Domažlice, Horšovský Týn, Holýšov, Kdyně, Klatovy, Přeštice.
Za příplatek 350 Kč: Brno, Česká Lípa, Hradec Králové, Humpolec, Jablonec n/N, Jihlava, Kolín, Kuřim, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Tišnov, Velké Meziříčí, Žatec.
Za příplatek 500 Kč: Ostrava, Studénka, Olomouc, Hranice na Moravě.
Za příplatek 550 Kč: České Budějovice, Písek, Tábor.
Pro uskutečnění svozu je podmínkou minimální počet osob. Svozy ze severu mají přestup v Praze. Svozy ze západních Čech jsou s přestupem v Plzni. Svozy ze severní Moravy jsou zajišťovány rychlovlaky s přestupem v Praze (hlavní nádraží - Stodůlky individuální přesun metrem).

Odjezdy a příjezdy: týdenní a dvoutýdenní zájezdy (7, resp. 14 noclehů) mají odjezd v pátek v ranních/dopoledních hodinách (Brno 05:30, Praha 08:30), návrat v neděli odpoledne (Praha 15:00). Cesta do Španělska z Prahy trvá cca 24 hodin (dle provozu). Cestou se dělají pravidelné přestávky cca po 3,5 hodinách cesty. Uvedený počet nocí u termínů s autobusovou dopravou je včetně dvou nocí, které klienti stráví v autobusu (cesta tam a zpět).
Další podmínky autobusové přepravy a obecné informace a vysvětlení najdete ZDE: www.campana.cz/zakladni-info

LETECKÁ DOPRAVA - COSTA DEL AZAHAR
Odlety z Prahy (PRG) do Valencie (VLC) několikrát týdně. Přímý let trvá cca 2 a 3/4 hodiny, rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Nástupy na ubytování jsou v sobotu. Nabízíme však pobyty na libovolný počet nocí s tím, že před nebo po pobytu v Oropese je možné zařadit 2-3 noclehy v centru VALENCIE.
Letecká doprava s transferem do letovisek: Oropesa del Mar.
Cena letecké dopravy:
12.430 Kč (ubytování 2 osoby), 10.850 Kč (ubytování 3 osoby), 10.060 Kč (ubytování 4 osoby), 9.940 Kč (ubytování 5 osob), 9.570 Kč (ubytování 6 osob), 9.300 Kč (ubytování 7 osob), 10.330 Kč (ubytování 8 osob).
Dítě do 24 měsíců věku 1.390 Kč, samostatně cestující osoba 17.160 Kč.

Ceny jsou započteny v příslušných cenách s leteckou dopravou.

V ceně je individuální transfer z/na letiště Valencie. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapku příletové haly letiště, asistent je čeká po příletu na letišti a odveze je přímo k recepci hotelu, ve kterém jsou ubytovaní.

KOMBINACE BUS/LETADLO - Nabízíme libovolně dlouhé termíny s navázáním odjezdu / příjezdu na termín autobusové dopravy, kalkulace a ceny dopravy na vyžádání.

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:
• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta, u dětí i datum narození.
• Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
• Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před odletem.


VLASTNÍ DOPRAVA
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 200 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.
V ceně
Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a s vybraným typem dopravy, ložní prádlo, závěrečný úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.
U apartmánů bez stravy je v základní ceně počet hlavních lůžek, příplatek za přistýlku je v ceně pouze tehdy, pokud je obsazená. Tento příplatek zohledňuje zvýšenou spotřebu energií.
Delegátské služby
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 25.05. do 06.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR.
Český delegát nečeká klienty na letišti a nemusí být přítomen při ubytování v případě letecké nebo vlastní dopravy, je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na plánovanou delegátskou schůzku 2-3x týdně. Delegát je přítomen při příjezdu autobusu z ČR a při odjezdu busu z letoviska. Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu/v apartmánu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.
Slevy
Časová sleva 6% při zakoupení do 28.02.
Časová sleva 4% při zakoupení do 30.04.
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.
Speciální slevy (osoby 65+, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Parkování: 6 EUR/den, platba na místě.
Ručníky (osuška + ručník): 3,50 EUR, platba na místě.
Cestovní pojištění: za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
Poznámka
Výlety v místě prodává delegátka, výběr výletů je mimo hlavní sezónu omezený.

OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech a apartmánech na Costa del Azahar
Prázdninová letoviska:
mimo hlavní sezónu (v období od října do května) bývají některá zařízení uzavřena (vodní venkovní parky, zábavní podniky, sezónní restaurace a obchody).
Ubytování s all inclusive: v rámci služeb all inclusive může být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazén: v provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: může být za poplatek (+ kauce na klíč).
TV-SAT: může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je k dispozici na pokoji. Platba při odjezdu v recepci.
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 25.05. do 06.10., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). Pobyt v apartmánu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. V případě ubytování se stravováním je třeba uvážit, že na jídlo se dochází do hotelu Ancala (100-1500 m). Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
05.10. (So) - 12.10. (So) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
APT 4/6 (obs. 6 os.) BS VD další typy pokojů
Bez stravy
Vlastní
-5%1 796 Kč
Vybrat termín
APT 6/8 - dospělý na lůžku HB VD další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-5%5 000 Kč
Vybrat termín
APT 6/8 - dospělý na lůžku FB VD další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-5%6 300 Kč
Vybrat termín
APT 4/6 (obs. 6 os.) BS L další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Praha
-11 366 Kč
Vybrat termín
APT 6/8 - dospělý na lůžku HB L další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-5%14 570 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoOropesa
HotelAPARTMÁNY OROPESA DEL MAR
APT 4/6 (obs. 6 os.) BS VD
Termín05.10.2019 - 12.10.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníBez stravy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012

Vytvářím objednávku...