ID: 646762

Korutanské zrcadlení

Termín: 17.06. (Pá) - 19.06. (Ne) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 5 007 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 990 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
GRAZ - RAGGASCHLUCHT - MÖLLTALSKÝ LEDOVEC - GOLDECK – MILLSTÄTTERSEE  - NOCKALMSTRASSE – LANDSKRONE
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Nejprve zavítáme do GLOGGNITZ - v podnikové prodejně čokoládovny Lindt si budeme moci tuto sladkou pochoutku zakoupit. Navštívíme také jediný rakouský skanzen STÜBING, situovaný v horském údolí. Jedná se o jedno z nejkrásnějších míst mapujících rakouský venkov, kde se nachází mnoho historicky cenných chalup od Štýrska po Tyrolsko. Je zde i tradiční hospoda. Odpoledne zamíříme do soutěsky GROPPENSTEINSCHLUCHT, která patří se svými divokými skalními srázy a fantastickými vodopády jako např. Groppensteinfall a Zechnerfall, k jedinečným přírodním památkám v Obervellachu. Ve večerních hodinách přijedeme na ubytování.
2. den
Po snídani navštívíme jedinou korutanskou ledovcovou oblast - MÖLLTALSKÝ LEDOVEC sahající až do výšky 3 122 m n. m. Vyjedeme lanovku až do výšky 2 800 m n. m a oslní nás úchvatný výhled do okolí, kde se nachází na 30 třítisícovek, včetně nejvyšší rakouské hory Grossglockner. Odpoledne, během panoramatické plavby lodí po jezeře MILLSTÄTTERSEE, budeme moci obdivovat vrcholy korutanských Alp. Následně se projedeme panoramatickou silnicí NOCKALMSTRASSE. Tato vyhlídková silnice, která vede stejnojmenným národním parkem, nám nabídne úchvatné pohledy na zaoblené "nočky", jež daly této oblasti jméno. Vrátíme se na ubytování.
3. den
Po snídani odjedeme autobusem k lanovce, která nás vyveze na oblíbené výletní místo GOLDECK. Za dobrého počasí se zde nabízí panoramatický výhled nejen na Grossglockner, italské Dolomity, průzračné jezero Millstättersee, ale i na pohoří Karavanky spojující Rakousko, Itálii a Slovinsko. Následně zavítáme pod mohutný hrad LANDSKRONE, kde se hostům nabízí rarita, které se říká Opičí hora. V hustém listnatém lese zde žijí celoročně japonští makakové a turisté se procházejí přímo mezi nimi. Zvířata se plně přizpůsobila místním podmínkám a přítomnost člověka již téměř nevnímají. Návrat do Brna v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
doprava lux. autobusem, 2x ubytování v hotelu s vlastním příslušenstvím, 2x polopenze, Kärnten Card - všechny vstupy v ceně, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu.
Svozové trasy
A, B, D, E2
Poznámka
Předpokládaný odjezd z Brna - 06:00, plánovaný příjezd do Brna 22:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.
17.06. (Pá) - 19.06. (Ne) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-First minute5 007 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměRakousko
MístoŠtýrsko - ostatní
HotelKorutanské zrcadlení
H 1/1 Cena zájezdu
Termín17.06.2022 - 19.06.2022
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952

Vytvářím objednávku...