ID: 775624

Babí léto v termálech Bük, Hévíz, Sárvár

Termín: 25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 5 270 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 1090 Kč, cestovní pojištění Uniqa
Trasa
BÜK – SÁRVÁR - HÉVÍZ – KESZTHELY
Svozové trasy
A, B, C, D, E2, H
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Dopoledne nás již v maďarském městečku BÜK přivítají zdejší termální lázně, kde budeme relaxovat. Lázně BÜK (http://bukfurdo.hu) jsou ceněny jako jedny z nejznámějších a nejpopulárnějších léčebných lázní v Evropě. Léčebné bazény mají teplotu vody 32–38 °C, plavecké 26–28 °C. Bazény jsou rozmístěny ve vnitřních prostorách a v okolním překrásně upraveném parku, kde jsou pro děti i dospělé k dispozici 4 různé tobogány, plavecké a relaxační bazény. Zdejší termální voda se využívá k léčbě nejrůznějších onemocnění pohybového ústrojí a zažívacích potíží. V komplexu je rozsáhlý saunový svět, kde najdeme saunu parní, infra, finskou, aromatickou, tepidárium (římské lázně) a sněhovou kabinu. Večer se ubytujeme.
2. den
Termální lázně SÁRVÁR (http://sarvarfurdo.hu) jsou další z impozantních maďarských lázeňských komplexů. Pro milovníky vodních atrakcí jsou tu vnitřní i venkovní zážitkové bazény, bazény s proudem a skákadly, perličkové koupele, divoká řeka, bazén pro malé dobrodruhy. Velkým hitem venkovního areálu je třípatrový tobogán. Hlavní předností Sárváru jsou však dva léčivé termální prameny různého minerálního složení. Tyto prameny jsou vyhledávány k léčení především poruch pohybového ústrojí a gynekologických a dermatologických onemocnění. Perlou lázní je saunový svět. Po příjemně stráveném dni se vydáme na večeři.
3. den
Dopoledne strávíme u termálního jezera HÉVÍZ (http://spaheviz.hu). Léčivé jezero je největším teplovodním jezerem na světě. Voda je ohřívána geotermální energií a její teplota dosahuje v létě 30–35 °C. Má blahodárné účinky při potížích pohybového aparátu, vody jsou bohaté na síru, fosfor a minerální látky a samostatným léčebným faktorem je i bahno z jezerního dna. Odpoledne se přesuneme do univerzitního města KESZTHELY, kde si prohlédneme jeho historickou část, zámek rodiny Festeticsů a projdeme se k Balatonu. Večer se vrátíme na ubytování a večeři.
4. den
Dnešní den budeme relaxovat v termálních lázních BÜK. V podvečerních hodinách se vydáme na cestu do ČR. Příjezd do Brna v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 3× ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 3x polopenzi, lázeňskou taxu, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
vstupy do lázní – cca 13 000 HUF.
Poznámka
Plánovaný odjezd z Brna - 07:00, předpokládaný příjezd do Brna 20:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.
25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-First minute5 270 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Bük / Bükfürdo
HotelBabí léto v termálech Bük, Hévíz, Sárvár
H 1/2 Cena zájezdu
Termín25.09.2020 - 28.09.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952

Vytvářím objednávku...