ID: 927927

hotel Panorama: Rekreační pobyt 3 noci ***

Termín: 03.12. (Čt) - 06.12. (Ne) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 1 680 Kč

Popis zajezdu
Hotelový komplex Panorama *** se nachází v lázeňském městě Teplice, v krásném, klidném prostředí, přímo pod hradem Doubravka, jen několik málo minut chůze od lázeňského centra a parků, aquacentra, botanické zahrady, hvězdárny a dalších zajímavostí města.  Ubytování Hosté se mohou ubytovat v 1-3lůžkových pokojích a rodinných pokojích pro 4 osob (dva dvoulůžkové pokoje propojené koupelnou). Všechny pokoje jsou vybaveny TV, balkonem, WC a sprchou. Restaurace a stravování Hostům je k dispozici restaurace, snídaně se podávají formou bufetu (teplý, studený, ovoce, zelenina), obědy a večeře jsou servírovanou formou (polévka, hlavní jídlo, salát/dezert). Posedět při drinku můžete také v baru, na letní terase nebo večer u venkovního tábořiště. Sport a relaxace Milovníci aktivního odpočinku jistě ocení venkovní a vnitřní sportovní zázemí - devět tenisových kurtů, volejbalové a nohejbalové hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště s travnatým povrchem, tělocvičnu s judo tatami (360 m²), profesionálně vybavené fitness centrum, biliard, stolní fotbal, stolní tenis, bowling centrum a wellness centrum (suchá a parní sauna, vířivka, ochlazovací bazének, odpočívárna, lehátka).  Zvířata Pobyt s pejsky je možný za poplatek  Parkování Své vozidlo si můžete zaparkovat na oploceném hotelovém parkovišti zdarma. Zajímavosti a okolí Teplice jsou místo s bohatou historií a pestrým kulturním a společenským životem. Můžete navštívit aquacentrum, botanickou zahradu, golf, solnou jeskyni, hvězdárnu a planetárium, regionální muzeum, nejdelší lanovou dráhu v ČR, lanový park a památky v blízkém okolí. V Teplicích sídlí Severočeská filharmonie. Její pravidelné koncerty, často s významnými českými i zahraničními hudebníky, navštěvují nejen lázeňští hosté, ale i obyvatelé Teplic a přilehlého okolí. Mnohaletou tradicí se může pochlubit každoročně pořádaný hudební festival Ludwiga van Beethovena, či velkolepé zahájení lázeňské sezony. Bohatá historie tohoto území je zastoupena památkami od staroslavného hradiště v Zábrušanech, přes zříceniny hradu Oseka, Supího hradu, Sukoslavi, obnovované objekty Doubravky, Růžového hrádku v Krupce, zámku v Bílině, Duchcově a Teplicích, klášterní areál v Oseku a Bohosudově a celou řadou dalších památek.  
Vybavení
TV-SAT
WC
Sprcha
Balkon
WIFI
Cena zahrnuje
3x ubytování, 3x snídaně formou bufetu, využití sportovního zázemí: fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, nohejbalové hřiště, biliard, kulečník, stolní tenis, šipky, vstup do fitness centra a parkování
Cena nezahrnuje
ubytovací poplatek ve výši 21 Kč/osoba/noc
Poznamka
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu, za zvýhodněnou cenu viz https://www.geovita.cz/cestovni-pojisteni. Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu. E-mail , máte-li zájem , zašlete na: kontakt@geovita.cz.
04.12. (Pá) - 07.12. (Po) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový pokoj 2+0 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
05.12. (So) - 08.12. (Út) 2020 - 4 dny, 3 noci
2lůžkový pokoj 2+0 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
06.12. (Ne) - 09.12. (St) 2020 - 4 dny, 3 noci
2lůžkový pokoj 2+0 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
07.12. (Po) - 10.12. (Čt) 2020 - 4 dny, 3 noci
2lůžkový pokoj 2+0 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
08.12. (Út) - 11.12. (Pá) 2020 - 4 dny, 3 noci
2lůžkový pokoj 2+0 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-1 680 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoTeplice
Hotelhotel Panorama: Rekreační pobyt 3 noci
2lůžkový pokoj 2+0 - Osoba na lůžku bez rozdílu věku
Termín03.12.2020 - 06.12.2020
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Geovita, s.r.o. IČO: 28568541

Vytvářím objednávku...