ID: 893371

To nejlepší ze Šumavy

Termín: 25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 4 790 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 1 190 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Poznámka
Předpokládaný odjezd z Brna - 07:00, plánovaný příjezd do Brna 20:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.
Trasa
SUŠICE – ANÍN – ANTÝGL - TURNEROVA CHATA - STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ - VELKÝ JAVOR – ŽELEZNÁ RUDA - HAUSWALDSKÁ KAPLE – MODRAVA – TŘÍJEZERNÍ SLAŤ – ŠPIČÁK – ČERTOVO JEZERO - SCHWARZENBERSKÝ PLAVEBNÍ KANÁL – PLEŠNÉ JEZERO - PRACHATICE
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Nejprve navštívíme malebné městečko SUŠICE, známé výrobou sirek. Po prohlídce města se vydáme do ANÍNA, kde si prohlédneme poslední sklárny a brusírny, kterou jsou na Šumavě dosud v provozu. Následně přejedeme do ANTÝGLU. Čeká nás pěší turistika národním parkem, která vede kaňonem řeky Vydry. Podél řeky se dostaneme k TURNEROVĚ CHATĚ. Přes Čeňkovu pilu se dostaneme až k soutoku řeky Vydry a Křemelné, tedy na počátek zlatonosné řeky Otavy. Ve večerních hodinách se vrátíme na ubytování.
2. den
Po snídani přijedeme ke STEZCE V KORUNÁCH STROMŮ v Národním parku Bavorský les. Po téměř celé délce stezky na nás čekají snové výhledy a z nejvyššího bodu dohlédneme až na severní hřeben Alp. Zavítáme také na VELKÝ JAVOR, nejvyšší horu horského masivu na pomezí Čech a Bavorska, která je nazývána „Král Bavorského lesa“. Před odjezdem na ubytování si ještě nakoupíme v bezcelní zóně na hranicích u ŽELEZNÉ RUDY.
3. den
Ráno podnikneme výlet k zázračné HAUSWALDSKÉ KAPLI, které se přezdívá „malé šumavské Lurdy“. Následně odjedeme na MODRAVU, vydáme se k TŘÍJEZERNÍ SLATI. Odpoeldne nás čeká výjezd na ŠPIČÁK, jeden z nejznámějších šumavských vrcholů, který dostupný sedačkovou lanovkou. Budeme také moci podniknout procházku k pověstmi opředenému ČERTOVU JEZERU. Po procházce odjedeme zpět na ubytování.
4. den
Po snídani se vydáme k mimořádnému vodnímu dílu - na SCHWARZENBERSKÝ PLAVEBNÍ KANÁL. Dále podnikneme výstup k PLEŠNÉMU JEZERU, které se rozkládá na svahu hory Plechý, nejvyšší hory české části Šumavy. Odpoledne navštívíme město PRACHATICE, které patří k nejlépe dochovalým městským komplexům u nás. Po prohlídce se vydáme na cestu zpět, návrat do Brna ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 3x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích, 3x polopenzi, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
vstupy do navštívených objektů, pobytové taxy.
25.09. (Pá) - 28.09. (Po) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-4 790 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoLuhačovice
HotelTo nejlepší ze Šumavy
H 1/2 Cena zájezdu
Termín25.09.2020 - 28.09.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952

Vytvářím objednávku...