ID: 893367

Krásná zákoutí Šumavy

Termín: 03.07. (Pá) - 06.07. (Po) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 4 503 Kč

Příplatky
1lůžkový pokoj - 1 190 Kč, cestovní pojištění Uniqa.
Slevy
cena zájezdu dítě do 12 let - 3 790 Kč.
Poznámka
Předpokládaný odjezd z Brna - 07:00, plánovaný příjezd do Brna 20:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.
Trasa
TÁBOR – RÁBÍ – MODRAVA - NP ŠUMAVA - TŘÍJEZERNÍ SLAŤ – ANTÝGL - TURNEROVA CHATA - PRÁŠILSKÉ JEZERO - POLEDNÍK – PUSTÝ HRÁDEK - KAŠPERSKÉ HORY - KAŠPERK
Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. Naší první zastávkou bude klenot jižních Čech - starobylé město TÁBOR. Po prohlídce města spojeného s dějinami husictví zamíříme na cestu do RÁBÍ, na největší hradní zříceninu v Čechách. Ve večerních hodinách přijedeme na ubytování.
2. den
Po snídani odjedeme na MODRAVU, podél Roklanského potoka se vydáme k TŘÍJEZERNÍ SLATI a budeme mít možnost kratší a delší trasy NP ŠUMAVA (UNESCO). Následně přejedeme do ANTÝGLU. Čeká nás pěší turistika národním parkem, která vede nádherným kaňonem řeky Vydry. Podél řeky se dostaneme k TURNEROVĚ CHATĚ, zasazené v nejdramatičtější části údolí. Přes Čeňkovu pilu se dostaneme až k soutoku řeky Vydry a Křemelné, tedy na počátek zlatonosné řeky Otavy. Ve večerních hodinách se vrátíme na ubytování.
3. den
Po snídani podnikneme výlet k PRÁŠILSKÉMU JEZERU a hoře POLEDNÍK. Kratší trasa nás povede k Prášilskému jezeru, které je jedním z pěti českých šumavských ledovcových jezer. Následně nás čeká výšlap až na vrchol Poledníku, odkud je prý nejkrásnější šumavský rozhled. Za příznivého počasí spatříme jak českou, tak i německou část Šumavy. Poté se budeme moci ve výběhu u Prášilského potoka pozdravit s pravými americkými bizony! Vrátíme se na ubytování.
4. den
V ranních hodinách odjedeme do KAŠPERSKÝCH HOR. Po cestě se zastavíme na zřícenině PUSTÝ HRÁDEK, ze které je pěkný výhled na okolní krajinu. Na náměstí v Kašperských Horách s radnicí a kostelem sv. Markéty uvidíme seriálovou policejní stanici a kašperskou radnici. Po prohlídce města zamíříme na hrad KAŠPERK. Se svou nadmořskou výškou 886 m představuje nejvýše položený královský hrad v Čechách. V pozdních odpoledních hodinách se vydáme na cestu, příjezd do Brna ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 3x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích, 3x polopenzi, služby průvodce, pojištění CK.
Cena nezahrnuje
vstupy do navštívených objektů, pobytové taxy.
03.07. (Pá) - 06.07. (Po) 2020 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
H 1/1 - zájem o doobsazení Cena zájezdu další typy pokojů
Polopenze
Autobus
-First minute4 503 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoLuhačovice
HotelKrásná zákoutí Šumavy
H 1/2 Cena zájezdu
Termín03.07.2020 - 06.07.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČSAD Tišnov, spol. s r.o. IČO: 46905952

Vytvářím objednávku...